We are Travel

KIM JEST TRAVELMATES

TravelMates to organizator turystyki i różnych form wypoczynku. Zajmujemy się organizacją imprez turystycznych, eventów oraz wycieczek jednodniowych. Współpracujemy z biurami podróży, szkołami, stowarzyszeniami i klientami indywidualnymi zapewniając szeroki wachlarz usług związanych z turystyką i wypoczynkiem.

 

Nasz zespół to pasjonaci turystyki – doświadczeni agenci, piloci, przewodnicy miejscy oraz instruktorzy sportów. 

 

TravelMates to przyjaciele podróży.

ZWIEDZANIE I WYCIECZKI

Nie ma lepszego źródła wiedzy na temat miasta, niż profesjonalny przewodnik miejski.

W naszej ofercie znajdziecie wycieczki zorganizowane oraz możliwość umówienia prywatnego przewodnika, który zabierze Was na niezapomniany spacer „szyty na miarę”.

Oprócz tradycyjnego zwiedzania pieszo oferujemy wycieczki rowerowe, zwiedzanie meleksem czy segwayami. 

Jeśli żądza wiedzy jest jeszcze większa, zachęcamy do zapoznania się z ofertą wycieczek autokarowych do najważniejszych miejsc w regionie.

gdansk city tour guide excursion wycieczka z przewodnikiem

DISCOVER

gdansk city tour

Organizujemy wyjazdy grupowe i indywidualne na terenie całej Europy (i nie tylko), jednak naszymi flagowymi kierunkami są najpiękniejsze polskie miasta – Gdańsk, Kraków, Warszawa, Wrocław i inne. 

 

Klikając na zdjęcie przejdziecie do propozycji organizowanych przez nas imprez turystycznych. Jeśli natomiast jesteście zainteresowani realizacją własnego pomysłu na podróż, skontaktujcie się z naszym biurem.

warszawa city tour warsaw
bike rental rent a bike gdansk

ROWERY GDAŃSK

W naszej siedzibie w Gdańsku prowadzimy też wypożyczalnię rowerów miejskich i trekkingowych. 

Zwiedzanie Trójmiasta rowerem to niezwykła frajda. Na osoby lubiące aktywny tryb życia czeka tutaj niemal 750km tras rowerowych!

Tylko od Was zależy czy rower będzie środkiem transportu w drodze na plażę, narzędziem do zwiedzania miasta z przewodnikiem czy świetnym kompanem do odkrywania Żuław, Kaszub lub Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

TRANSFERY

W naszej ofercie znajdziecie również usługi transportowe – transfery lotniskowe, transfery z portów do wybranego miejsca oraz prywatne przejazdy na zamówienie. 

Dysponujemy samochodami osobowymi, busem do 9 pasażerów oraz autokarem, który będzie idealnym środkiem transportu dla grup zorganizowanych. 

Nasi kierowcy charakteryzują się wysoką kulturą osobistą, znają języki obce oraz chętnie odpowiedzą na podstawowe pytania dotyczące miasta.

airport transfers
group bus travel

GRUPY ZORGANIZOWANE

Jako incoming tour operator tworzymy programy szyte na miarę. Współpracujemy z polskimi i zagranicznymi agencjami podróży, szkołami i stowarzyszeniami. 

Jeśli potrzebujesz niestandardowej imprezy turystycznej lub masz specjalne wymagania – powiedz nam o tym. Przygotujemy dla Ciebie ofertę, którą dowolnie można modyfikować. 

 

Aby dowiedzieć się więcej o współpracy z TravelMates, kliknij poniższy przycisk.